انگلیسی - دوره IELTS

  انگلیسی : دوره IELTS - آشنایی بیشتر با دوره

مدرک بین المللی IELTS پلی است برای تحصیل در خارج یا داخل کشور و یا مهاجرت به کشورهای مهم جهان و البته کسانی که مایل به داشتن یک مدرک معتبر بین المللی می باشند.

  منابع آموزشی

دوره IELTS

آیلتس  (the International English Language Testing System) یا سیستم بین المللی ارزشیابی زبان انگلیسی با هدف ارزیابی توانایی آن دسته از داوطلبانی طراحی شده که قصد تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی زبان را دارند. این آزمون در بیش از 6000 نهاد بین المللی در سراسر دنیا از جمله دانشگاهها، کارفرمایان، نهادهای حرفه ای، مقامات اداره مهاجرت و دیگر سازمانهای دولتی به رسمیت شناخته می شود. از اینرو گروه آموزشی گویش نوین با کادری مجرب و آموزش دیده و طراحی متد های متنوع دانشجویان را در این امر هدایت می کند.

دانشجویان در ابتدا می بایست سطح عمومی زبان (  General English) خود را تقویت کنند. این بدان معناست که دانشجویان پس از اتمام کتاب New headway و گذراندن دوره FCE قادر خواهند بود در دوره های IELTS شرکت کنند.  

در دوره آیلتس اساتید باتجربه گروه آموزشی گویش نوین به دانشجویان کمک می کنند تا اینکه آنها بتوانند دانش عمومی زبان خود را با تکنیک های مورد نیاز آزمون آیلتس تلفیق کرده و با تمرین های مداوم بر روی هر چهار مهارت ایشان را در کسب نمرات بالا در این آزمون یاری رسانند.

سطح آزمون

آزمون آیلتس به منظور ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی در همه سطوح طراحی شده و قبولی یا مردودی در این آزمون مفهومی ندارد. بلکه نتایج به صورت گروهی از نمرات در مقیاس 1 ( کمترین) تا 9 ( بیشترین) گزارش می شوند.

دسته بندی نمرات آیلتس

9        کاربر متخصص

8        کاربر خیلی خوب

7        کاربر خوب

6        کاربر با صلاحیت

5        کاربر معمولی

4        کاربر محدود

3        کاربر خیلی محدود

2        کاربر متناوب

 1        غیر کاربر