انگلیسی - English

انگلیسی - English

سالهاست که یادگیری زبان انگلیسی و مکالمه روان و صریح آن به عنوان مهمترین دغدغه کشورها بوده است. زبانی که تمامی مردم دنیا برای یادگیری آن به عنوان زبان بین المللی اهتمام ورزیده اند و تلاش نموده اند تا آن را به روشها و سبک های مختلف به مردم جامعه خود انتقال دهند. در همین راستا در کشور عزیزمان ایران وزارت آموزش و پرورش متولی آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان ها به مردم شریفمان می باشد و این وزارتخانه هم برای آموزش زبان بین المللی انگلیسی اجازه تأسیس آموزشگاه های زبان را به افراد آگاه و توانمند داده است. آموختن زبان انگلیسی آنقدر مهم و پر اهمیت است که اگر امروزه کسی این زبان را نیاموخته باشد مطمئنا برای رسیدن به مقصودهای خود چندان موفق نخواهد بود. زیرا در همه زمینه ها پزشکی، مهندسی، بازرگانی، کارمندی و مهاجرت یکی از گزینه های کاربردی می باشد.

  دوره خردسالان - آشنایی بیشتر با دوره

در این دوره کودکان 5 تا 7 سال می توانند شرکت کنند که شامل 9 ترم آموزشی است و کتاب های Playtime شامل کتاب اصلی، کتاب کار و کتاب داستان می باشد و به همراه سی دی بازی و سرگرمی(انیمیشن) تدریس می گردد.

  منابع آموزشی


  دوره کودکان و نوجوان - آشنایی بیشتر با دوره

این دوره ویژه رده سنی 8 تا 15 سال برگزار می گردد که شامل 25 ترم آموزشی است. کتب آموزشی First Friends و Family & Friends به عنوان کتاب اصلی تدریس می گردد.

  منابع آموزشی


  دوره بزرگسالان - آشنایی بیشتر با دوره

این دوره کاملترین و به روز ترین پکیج آموزش زبان انگلیسی برای افراد 16 سال به بالا با لهجه Britishاز سطح مبتدی Beginner تا پیشرفته Upper-Intermediateمی باشد.

  منابع آموزشی


  دوره IELTS - آشنایی بیشتر با دوره

مدرک بین المللی IELTS پلی است برای تحصیل در خارج یا داخل کشور و یا مهاجرت به کشورهای مهم جهان و البته کسانی که مایل به داشتن یک مدرک معتبر بین المللی می باشند.

  منابع آموزشی


  دوره TOEFL iBT - آشنایی بیشتر با دوره

متقاضیانی که دارای سطح علمی Advanced هستند می توانند در این دوره شرکت کنند و در آزمون مطمئنا نمره 100 به بالا را دریافت نمایند. اعتبار بین المللی این مدرک بسیار بالاست.

  منابع آموزشی


  دوره مکالمه کوتاه مدت - آشنایی بیشتر با دوره

این دوره مخصوص آن دسته از علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی است که مایلند مهارت های گفتاری و شنیداری خود را بدون درگیری با مباحث پیچیده دستوری تقویت نمایند.

  منابع آموزشی


  دوره مکالمات تجاری - آشنایی بیشتر با دوره

دوره ی مکالمات تجاری و بازرگانی با هدف اعتلای سطح گفتاری، شنیداري، نگارش و خواندن افراد شاغل در این حیطه طراحی گردیده است. که باعث ارتقای شغلی فرد می گردد.

  منابع آموزشی


  دوره FCE و CAE - آشنایی بیشتر با دوره

FCE یک دوره آمادگی بسیار سودمند برای افرادی است که سطح Advanced را سپری نمودند و قصد دارند در دوره هایی نظیر IELTS ، CAE شرکت کنند.

  منابع آموزشی


  دوره تربیت مدرس (TTC) -

دوره TTC یا Teacher Training Course دوره هایی هستند که افرادی را که از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردارند را برای تدریس زبان انگلیسی آماده می کند.

  منابع آموزشی